• O nas

FSI-TECHNOLOGY jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą, która powstała w odpowiedzi na potrzeby Klientów, dla których jakość towaru i obsługi ma znaczenie.

Nasze produkty nabywamy bezpośrednio od producentów, dzięki czemu możemy zagwarantować najlepszą jakość i konkurencyjne ceny. Chęć ciągłego doskonalenia motywuje nas do osiągania najwyższej jakości produktów oraz redukcji czasu realizacji zamówień i dostaw do Klientów. Ponadto o statusie zamówienia informujemy naszych Klientów mailwo na każdym etapie realizacji.

Fachowa porada oraz najwyższa jakość świadczonych produktów i usług cieszą się ogromnym zadowoleniem naszych klientów, o czym świadczą liczne komentarze i recenzje.

Zapraszamy do współpracy firmy, które pragną mieć któryś z naszych produktów w swoim asortymencie. Nasza oferta dotyczy zarówno sklepów stacjonarnych jak i internetowych.

 

Zamówienia realizujemy przeważnie w ciągu 24 godzin. Zamówienia złożone w soboty, niedziele lub inne dni wolne od pracy nadamy w kolejny dzień roboczy.

Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas wybranej dostawy. Pamiętaj, wszystko uzależnione jest od tego jaką formę opłacenia i rodzaj przesyłki wybierzesz.