Przedmiot dobrze zapakowany i zgodny z opisem. Dostawa wzorowa: w mniej niż 24h od zakupu dwie paczuszki kamieni znalazły się u mnie :) Wszystko poszło tak wzorowo, że nie miałam potrzeby kontaktowania się z Allegrowiczem. Serdecznie polecam!
kyxd
Super allegowicz, spełnił specjalne zamówienie o którym nie było mowy w aukcji!
Greshak
Błyskawiczna transakcja, kurier był następnego dnia po złożeniu zamówienia, mimo przedświątecznego okresu. Towar świetnie zapakowany i w pełni zgodny z opisem. Gorąco polecam
a_angielska
Pomimo świąt było nieco stresu, jednakże teraz wiem, że nie potrzebnego. Przesyłka ekspresowa, towar zgodny z opisem, serdecznie polecam tego sprzedającego :)
Vvalium17
Transakcja przebiegła bezproblemowo, jeden z najlepszych sprzedawców z jakimi miałam do czynienia na Allegro. Zdecydowanie polecam!
allamaris_vp
Z wielką przyjemnością wystawiam ---- SUPER POZYTYW---- Profesjonalne podejście do transakcji zawieranych w Allegro - Fantastyczny kontakt :):):) Zdecydowanie POLECAM :):):)
Przecinek17
Polecam, sprawne zakupy, szybka dostawa! Nic dodać, nic ująć! Towar zgodny z opisem, bez wad. Rewelacyjna cena.
jakubxwoz1
Gorąco polecam, sprawna przesyłka, towar zgodny z opisem. wszystko tak jak trzeba. Życzę wszystkim takiej współpracy.
dzina_17
Profesjonalna i odpowiedzialna firma. Poczta polska nie zostawiała awizo, przesyłka wróciła do sprzedawcy i w ramach gestu dobrej woli sprzedawca wysłał bezpłatnie po raz drugi paczkę. Polecam w 100%, zachodni styl dbania o klienta, to warto docenić!
a-l-e-k-s