ICE CUBES

Wymiary kostek 2,5 cm x 2,5 cm x 2,5 cm

Kostki wykonane są ze stali nierdzewnej

W ZESTAWIE 6 KOSTEK + WORECZEK + KARTONIK

Ice Cubes są idealne do drinków, które wymagają schłodzenia. Stalowe kostki lodowe chłodzą twój napój bez rozcieńczania go. Po prostu pozostaw Ice Cubes na kilka godzin
w zamrażarce. Następnie dodaj kilka kostek do szklanki z przygotowanym napojem. Odczekaj 5 minut aż napój się schłodzi i ciesz się idealnym smakiem zmrożonego drinka.

Ice Cubes wykonane są ze stali nierdzewnej. Te kostki chłodzą twój ulubiony napój nie rozcieńczając go i nie zmieniając jego smaku. Łatwe w użyciu - po prostu schłodź je w zamrażarce.

Zestaw składa się z 6 kamieni, dzięki temu możesz zaprosić na drinka swoich znajomych. W skład zestawu wchodzi też aksamitny woreczek do ich przechowywania.
Idealnie zaokrąglone krawędzie kostek nie niszczą szklanek. Zestaw zapakowany jest w eleganckie pudełko, dzięki temu jest świetnym pomysłem na prezent.

Naszymi kamieniami możesz ochłodzić nie tylko whisky, ale każdy napój na który masz ochotę. Zapewniamy także, że nasz produkt jest całkowicie bezpieczny
dla zdrowia, ewentualne szkody możecie sobie wyrządzić przesadzając z ilością wybranego alkoholu.

Zapraszamy do zakupu
NASZE PRODUKTY MOŻNA KUPIĆ ZARÓWNO PRZEZ INTERNET JAK I W SKLEPACH STACJONARNYCH. JEŚLI NIE ZNAJDZIECIE TAM TEGO CZEGO SZUKACIE, ZADZWOŃCIE, A NA PEWNO PRZYGOTUJEMY PRODUKTY ZGODNIE Z PAŃSTWA ŻYCZENIEM. CENY PRODUKTÓW UWARUNKOWANE SĄ OD WIELKOŚCI ZAMÓWIENIA.

ICE CUBES - STALOWE KOSTKI LODOWE